Предмет: Химия,
автор: prihodcenkoksenia58
7. Обчисліть масу розчину глюкози з
масовою часткою 10 %, що можна приготувати з глюкози масою 70 г.
8. У якій масі води треба розчинити 15 г. цукру, щоб приготувати розчин із масовою
часткою цукру 30 % ?
ПОМОГИТЕ СРОЧНО
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
маса глюкози = 10% × 70 г = 7 г=70 грам
маса води = 50 г - 15 г
маса води = 35 г
Тому, щоб приготувати розчин із масовою часткою цукру 30%, треба розчинити 15 г цукру у 35 г води.
Объяснение:
:)
prihodcenkoksenia58:
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ratiy
Предмет: Физика,
автор: qgd
Предмет: История,
автор: nastaparhomenk9
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: maximsavitskiy07