Предмет: Химия,
автор: filippowlad
Задача Скільки червоного залізняка, який міститься в оксид заліза (ІІІ) (масова частка 78%, решта – домішки), необхідно для отримання 202 кг сплаву з часткою заліза 94%).
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Маса заліза = 202 кг × 0.94 = 189.88 кг
Маса оксиду заліза (III) = 189.88 кг ÷ (0.78 × 100%) = 243.23 кг
Маса оксиду заліза (III) = 189.88 кг × (1 мол заліза / 55.85 г) × (1 мол оксиду заліза (III) / 2.72 мол заліза) × (159.69 г / 1 мол оксиду заліза (III)) = 237.5 кг
для отримання 202 кг сплаву з часткою заліза 94% необхідно 237.5 кг оксиду заліза (III), який містить 78% заліза, а отже 185.25 кг заліза (включаючи домішки). Червоного залізняка в ньому буде менше, ніж 185.25 кг, так як домішки також містять залізо
Объяснение:
:)
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: ponomarovavika227
Предмет: Математика,
автор: wiei0101
Предмет: Английский язык,
автор: radosnovadasa
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: mamona19