Предмет: Химия,
автор: g3145182
Яка маса спирту міститься у 100 мл його розчину з масовою часткою 38%,якщо густина розчину становить 0,953 г/см3
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!
НАПИСАТИ ДАНО І РОЗВ'ЯЗОК
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
V р-ну(спирту) = 100 мл = 100 см³
ω(спирту) = 38%
ρ р-ну(спирту) = 0,953 г/см³
Знайти:
m(спирту) - ?
Розв'язання:
1) m р-ну(спирту) = ρ р-ну * V р-ну = 0,953 * 100 = 95,3 г;
2) m(спирту) = ω * m р-ну / 100% = 38% * 95,3 / 100% = 36,214 г.
Відповідь: Маса спирту становить 36,214 г.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: persikirina400
Предмет: Литература,
автор: kurochkinakristina04
Предмет: Английский язык,
автор: sofa20962
Предмет: Литература,
автор: Аноним