Предмет: Физика,
автор: arseniy3778
тіло рухається зі стану спокою з прискоренням 5 м/с². За який час воно пройде шлях 100м?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 6,3с
Объяснение:
Дано:
Vo=0
a=5м/с²
S=100м
-------------
t-?
Уравнение равноускоренного движения имеет вид:
S=Vo*t+аt²/2, где:
Vo-начальная скорость;
а-ускорение;
t-время движения.
Подставим числовые значения и получим:
0*t+5*t²/2=100
Отсюда:
t=√(2*100/5)=6,3с
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kontarkarina
Предмет: Информатика,
автор: nkurockina860
Предмет: Математика,
автор: ritkakvitka10
Предмет: Математика,
автор: razievrenat
Предмет: Математика,
автор: Аноним