Предмет: Физкультура и спорт, автор: Cofikk

Коли вперше в рукописах згадується про гру ногами з м’ячем?

Перу ?

Англія?

Китай?

Ответы

Автор ответа: savaseregin
1

Перші згадки про гру з м'ячем, в якій потрібно було використовувати ноги, зустрічаються у давніх цивілізаціях, таких як давній Єгипет, Греція та Рим. Але як саме ця гра виглядала, не є точно відомо.

Однак, найбільш ранні згадки про сучасний футбол, датуються 12-13 століттями і знаходяться у різних європейських країнах. Наприклад, в Англії в цей час почали використовувати м'ячі зі шкіри, які заповнювалися повітрям. Також у Франції, Італії та Іспанії з'явилися аналогічні ігри.

Щодо Китаю, то на території цієї країни знайдено рукописи, які свідчать про ігри, де м'яч використовували ногами, ще з 2-го століття до нашої ери. Однак, не можна з упевненістю сказати, що саме ці ігри є безпосередніми предками сучасного футболу.

Автор ответа: Аноним
2

Ответ:

Гра ногами з м'ячем має багату та давню історію, і її корені можна знайти в різних культурах світу. В деяких джерелах вказується, що подібні ігри з м'ячем існували в давньому Китаї, Римі та Греції. Однак, в Англії в середньовіччя також існувала гра, яка називалася "моб-футбол" (mob football). Це була дуже груба та жорстока гра, яка включала багато гравців і мало правил. Її згадки знаходяться в англійських рукописах, починаючи з 12-13 століть.

Проте, у Перу також є давня традиція гри в м'яч ногами, відомої як "тлачтлі" або "пок-та-пок", яка була популярною серед давніх цивілізацій, таких як майя та ацтеки. Ця гра, яка датується приблизно 1400 років до нашої ери, включала в себе дві команди, які намагалися прокотити м'яч через кам'яні кільця, розташовані на стінах поля. Гра мала релігійне значення та відігравала важливу роль в культурі тих народів.

Таким чином, гра ногами з м'ячем має давні корені як в Англії, так і в Перу, але вони представляють різні традиції та форми гри.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: maksimcobanuk6
Предмет: Қазақ тiлi, автор: rahmetbakbergen
Предмет: Математика, автор: seraaamina