Предмет: Физика,
автор: pseshka090603
Підвішене до тросу тіло масою 10 кг піднімається вертикально. 3 яким прискоренням рухається тіло, якщо трос жорсткістю 59 кН/м збільшив довжину на 2 мм? Чому дорівнює сила пружності, що виникла в тросі?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
будет 30кг
ответ:будет 30кг
Автор ответа:
2
За законом Ньютона, сила, що діє на тіло, дорівнює масі тіла, помноженій на прискорення:
F = ma
F = 10 кг * a = 98 Н (де g = 9,8 м/с² - прискорення вільного падіння)
Трос жорсткістю 59 кН/м збільшив довжину на 2 мм, тому виникла сила пружності. Щоб визначити цю силу, необхідно використати формулу для жорсткості троса:
k = F/ΔL
Перетворюючи формулу, отримуємо:
F = k * ΔL
F = 59 кН/м * 2 мм = 118 Н
Отже, прискорення тіла дорівнює 9,8 м/с², а сила пружності, що виникла в тросі, дорівнює 118 Н.
Похожие вопросы
Предмет: Право,
автор: leracamo2039
Предмет: Английский язык,
автор: k359
Предмет: Английский язык,
автор: Pank1558
Предмет: Алгебра,
автор: cnipe
Предмет: Литература,
автор: alyaknyazeva07