Предмет: Химия,
автор: luliaafanasiivna
Укажіть кількість речовини в 425 г етанової кислоти?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Кількість речовини можна обчислити за формулою:
n = m/M,
де n - кількість речовини в молях, m - маса речовини в грамах, M - молярна маса.
Для етанової кислоти (CH3COOH) M = 60.05 г/моль.
Отже,
n = 425 г / 60.05 г/моль ≈ 7.08 моль
Таким чином, у 425 г етанової кислоти є приблизно 7.08 молей цієї речовини.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Nikusil
Предмет: Русский язык,
автор: DazayTop
Предмет: Физика,
автор: berikovnasania
Предмет: Физика,
автор: alinafefyja
Предмет: Алгебра,
автор: kostyagaluckih62