Предмет: Физика,
автор: Fyrc
Допоможіть будь ласка!!!! Дам 70 балів за повну відповідь, розв'язання і дано.
Ділянку кола, що складається з двох паралельно з'єднаних резисторів, підключили до джерела струму. Сила струму через перший резистор дорівнює 450 мА, через другий - 1,35 А. Загальний опір ділянки кола становить 3 Ом. Визначте опір кожного резистора та напругу на цій ділянці кола.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ: 12 Ом; 4 Ом
Объяснение:
Дано:
I1=450мА=0,45А
I2=1,35А
R=3 Ом
----------------
R1-?; R2-?
При параллельном соединении ток в цепи равен сумме токов на каждом резисторе:
I=I1+I2=0,45+1,35=1,8А
Напряжение в цепи находим по закону Ома:
U=I*R=1,8*3=5,4В
Сопротивление каждого резистора находим по закону Ома:
R1=U/I1=5,4/0,45=12 Ом
R2=U/I2=5,4/1,35=4 Ом
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: pypsikk78
Предмет: Українська мова,
автор: Merydzobaua
Предмет: Математика,
автор: axaydarova90
Предмет: Русский язык,
автор: hrupcikDanil
Предмет: Английский язык,
автор: cyndymaaurova