Предмет: Химия,
автор: mvfqq7znsb
На вапнування 1 га ґрунту витратили негашене вапно масою 2,8 т. Яку масу вапняку з масовою часткою домішок 20 % необхідно спалити, щоб одержаного негашеного вапна вистачило на вапнування 20 га грунту.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m(CaO) = 2,8 т = 2800 кг
w примесей(CaCO3) = 20%(0,2)
Найти:
m(CaCO3) - ?
Решение:
CaCO3 => CaO + CO2
m(CaO) на 20 га = 2800 × 20 = 56 000 кг
n=m/M
n(CaO) = 56000/56 = 1 000 кмоль
n(CaCO3) = n(CaO) = 1 000 кмоль
m(CaCO3) = 1000 × 100 = 100 000 кг
w чистого(CaCO3) = 100% - 20% = 80%(0,8)
m чистого(CaCO3) = 100 000 × 0,8 = 80 000 кг = 80 т
Ответ: 80 т
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: usoltsevasofiia
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: vladislavmurzin159
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: evernekolosik436
Предмет: Другие предметы,
автор: Udarkam