ДАЮ 50 БАЛОВ! РЕШИТЕ ЗАДАЧУ 3

Ответы
Ответ:
Объяснение:
1)
М(С4Н10) = 12 * 4 + 1 * 10 = 58 г/моль
n(C4H10) = m(C4H10)/М(С4Н10) = 101,5/58 = 1,75 моль
V(C4H10) = n(C4H10) * Vm = 1,75 * 22,4 = 39,2 л
N(C4H10) = n(C4H10) * Na = 1,75 * 6,02 * 10²³ = 1,0535 * 10²⁴ молекул
Відповідь: А. д. 1.
2)
М(С4Н10) = 12 * 4 + 1 * 10 = 58 г/моль
n(C4H10) = m(C4H10)/М(С4Н10) = 37,7/58 = 0,65 моль
V(C4H10) = n(C4H10) * Vm = 0,65 * 22,4 = 14,56 л
N(C4H10) = n(C4H10) * Na = 0,65 * 6,02 * 10²³ = 3,913 * 10²³ молекул
Відповідь: Б. а. 4.
3)
М(С4Н10) = 12 * 4 + 1 * 10 = 58 г/моль
n(C4H10) = m(C4H10)/М(С4Н10) = 197,2/58 = 3,4 моль
V(C4H10) = n(C4H10) * Vm = 3,4 * 22,4 = 76,16 л
N(C4H10) = n(C4H10) * Na = 3,4 * 6,02 * 10²³ = 2,0468 * 10²⁴ молекул
Відповідь: В. г. 2.
4)
М(С4Н10) = 12 * 4 + 1 * 10 = 58 г/моль
n(C4H10) = m(C4H10)/М(С4Н10) = 43,5/58 = 0,75 моль
V(C4H10) = n(C4H10) * Vm = 0,75 * 22,4 = 16,8 л
N(C4H10) = n(C4H10) * Na = 0,75 * 6,02 * 10²³ = 4,515 * 10²³ молекул
Відповідь: Г. в. 6.