Предмет: География, автор: aminaadanelan34

Допоможіть будьласка!!! Основними цілями сталого розвитку е: економічне зростання, захист, довкілля, соціальна справедливість. Як ви думаєте, чи можливий сталий розвиток в окремо взятій країні? Чому?


aminaadanelan34: Велике дякую)

Ответы

Автор ответа: poliyakohan
3
Так, сталий розвиток можливий і в окремо взятій країні. Це пов'язано з тим, що сталий розвиток передбачає узгоджену дію суспільства, правильне використання природних ресурсів, розвиток економіки на основі інновацій та сталого виробництва, забезпечення соціальної справедливості та захисту довкілля. Кожна країна може розробити свою стратегію сталого розвитку, враховуючи особливості своєї економіки та довкілля, а також потреби та інтереси свого народу. Тому, якщо будуть вжиті необхідні заходи та дії, то сталий розвиток в окремій країні можливий.


Так, сталий розвиток є можливим в окремій країні, але це потребує всебічного і системного підходу до розвитку. Ключові фактори, які впливають на сталий розвиток, включають у себе економічне зростання, збереження природних ресурсів, соціальну справедливість та забезпечення сталої економіки.

Для досягнення сталого розвитку в окремій країні необхідно забезпечити ефективне управління ресурсами, включаючи енергетику, водні ресурси, ґрунти та інші природні ресурси. Також потрібно забезпечити створення робочих місць, підвищення якості життя та зниження рівня бідності.

Відповідальність за розвиток несуть як уряд, так і громадяни. Уряд повинен створити правильну політику й інфраструктуру, що підтримує сталий розвиток, в той час як громадяни повинні дотримуватися екологічних норм і сприяти розвитку сталої економіки.

Отже, сталий розвиток можливий в окремій країні, якщо правильно і системно підходити до розвитку, і забезпечити спільну відповідальність уряду та громадян.
Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: Dfgghjkj
Предмет: Литература, автор: victoriamatyunina1
₁ 6. Сопоставь исторические факты с сюжетом стихотворения Цитаты из стихотворения,исторической справки. После оставления Смоленска русская армия отходила к Москве 3 сентября (22 августа) армия расположилась у села Бородино, на заранее избранной позиции, где ми Кутузов решил дать армии Наполеона решительное сражение *********** Бой 24 августа (5 сентября) за Шевардинский редут позволил М.И. Кутузову разгадать замысел противника и перед сражением усилить армию П.И.Багратиона. В течение 6 сентября (25 августа) обе стороны производили последние приготовления к сражению. Бородинское сражение началось на рассвете 7 сентября (26 августа) артиллерийской канонадой с обеих сторон. Решающие бои развернулись за Багратионовы флеши и батарею Раевского, которыми французам удалось овладеть ценой больших потерь. Армия Наполеона потеряла убитыми и ранеными свыше 50 тысяч человек. Потери русской армии достигали 44 тысяч человек. ************** Развить успех Наполеон не смог и отвел войска на исходные позиции. Цитаты из стихотворения Французский император признал, что из 50 сражений, им данных, "в битве под Москвой выказано наиболее доблести и одержан наименьший успех. Французы в нем показали себя достойными одержать победу, а быть непобедимыми."​