Предмет: Физика, автор: wosush

СРОЧНО!!
Мʼяч кинули вертикально вгору і він досят верхньої точки за 2 с. 3 якою початковою швидкістю кинули мʼяч?

Ответы

Автор ответа: Java101
1

Ответ:

За формулою руху тіла зі сталою прискоренням:

h = (1/2)gt^2,

де h - висота досягнення верхньої точки, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,8 м/с^2), t - час досягнення верхньої точки.

Підставляючи дані, отримаємо:

h = (1/2) × 9,8 м/с^2 × (2 с)^2 = 19,6 м.

Оскільки на верхній точці швидкість дорівнює нулю, то можна скористатися формулою для початкової швидкості тіла зі сталою прискоренням:

v = gt,

де v - початкова швидкість.

Підставляючи дані, отримаємо:

v = 9,8 м/с^2 × 2 с = 19,6 м/с.

Отже, мʼяч було кинуто з початковою швидкістю 19,6 м/с.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: umetalievastella0