Предмет: История, автор: arinusy2007

Міжнародні відносини в другій половині 1930-х рр. у світлі історичних джерел.
Висловіть своє ставлення до політики західних держав щодо відродження німецького мілітаризму. Чим така поведінка зумовлювалась? Чи несуть
вони за це відповідальність?

Ответы

Автор ответа: hypefaq
5

У другій половині 1930-х років міжнародні відносини були напруженими через нацистський режим в Німеччині та його агресивну зовнішню політику. Багато західних держав, таких як Велика Британія та Франція, намагалися уникнути війни та мирним шляхом вирішити проблему з нацистською Німеччиною. Однак, їхні заходи не принесли бажаного результату, і війна стала неминучою.

Ставлення західних держав до відродження німецького мілітаризму можна пояснити кількома факторами, такими як бажання уникнути війни, страх перед радянською експансією та надмірна довіра до Гітлера. Однак, їхня поведінка може бути вважена неадекватною, адже вони допомогли нацистській Німеччині збройно збагатитися та налагодити виробництво військової техніки, що призвело до другої світової війни та мільйонів жертв.

Отже, західні держави несуть певну відповідальність за відродження німецького мілітаризму та наслідки другої світової війни.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: sofiaroller076
Предмет: Алгебра, автор: sofiaroller076
Предмет: Геометрия, автор: rakhimjanovakniet