Предмет: Физика, автор: Sofiapopyk

Допоможіть будь ласка з розв'язком!!!!!!
Визначити струм короткого замикання джерела е.р.с. 12 В, якщо при підключенні до нього опору 2 Ом, струм у колі буде 5 А.
Дано:
E = 12 В |
R = 2 Ом |
I = 5 А |
--------------
I (коротке замикання) - ?​

Ответы

Автор ответа: gulkiril04
1

Відповідь:

30A

Пояснення:

e(EPС) = 12B; R = 2 Ом; I = 5А

За законом Ома для повного кола:

I = \frac{e}{r + R} = > r = \frac{e}{I} -R = \frac{12}{5} - 2 = 0,4Ом

Сила струму короткого замикання: I = \frac{e}{r}  = \frac{12}{0,4} = 30A


Sofiapopyk: Дуже дякую!
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: lera2016tis
Предмет: Другие предметы, автор: SofikaaaaAaaaaa
Предмет: Українська мова, автор: skyflydiscordclan
Предмет: Музыка, автор: lipkanasta93