Предмет: Химия,
автор: alexlusenko1234
ДАЮ 60 БАЛОВ Задача 1. Обчисліть масу солі й води, необхідні для приготування
розчину масою 440 г з масовою часткою розчиненої речовини 17%.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-ну) = 440 г
w(солі) = 17% або 0,17
Найти: m(солі) - ? m(H2O) - ?
m(солі) = m(р-ну) * w(солі) = 440 * 0,17 = 74,8 г
m(H2O) = m(р-ну) - m(солі) = 440 - 74,8 = 365,2 г
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Pon4ik165
Предмет: Физика,
автор: Tort1k0
Предмет: История,
автор: mesitop
Предмет: Русский язык,
автор: amaliaflmn
Предмет: Русский язык,
автор: 1234Nastya765