Предмет: Физика,
автор: 7777God7777
Срочно!!!!!!!!
Обчислити масу та імпульс фотона випромінювання , довжина хвилі якого 600нм
(з розв'язком)
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Енергія фотона випромінювання може бути визначена за формулою:
E = hc/λ,
де h - стала Планка, c - швидкість світла у вакуумі, λ - довжина хвилі.
Підставляючи відповідні значення фізичних констант, маємо:
E = (6.626 × 10^-34 Дж∙с) × (2.998 × 10^8 м/c) / (600 × 10^-9 м) ≈ 3.31 × 10^-19 Дж.
Імпульс фотона можна обчислити за формулою:
p = E/c,
де c - швидкість світла у вакуумі.
Підставляючи значення енергії фотона, маємо:
p = 3.31 × 10^-19 Дж / (2.998 × 10^8 м/c) ≈ 1.10 × 10^-27 кг∙м/с.
Таким чином, маса фотона дорівнює нулю, а імпульс становить близько 1.10 × 10^-27 кг∙м/с.
7777God7777:
А маса?
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: mozhitova
Предмет: Физика,
автор: Makasiino
Предмет: Математика,
автор: ivaivanov344
Предмет: Українська література,
автор: dekaprio321
Предмет: Английский язык,
автор: Maziken