Предмет: Математика,
автор: Аноним
мама купила 2,3кг цукерок по 123,5кг грн за 1кг і 3,2кг печива ,заплатила за всю покупку 528,21 грн.Скільки коштує 1кг печива?ОЧЕНЬ СРОЧНО
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
76,62 грн
Пошаговое объяснение:
Щоб визначити ціну за 1 кг печива, необхідно спочатку визначити скільки коштує 2,3 кг цукерок.
2,3 кг цукерок коштують:
2,3 кг x 123,5 грн/кг = 283,05 грн
Тепер, щоб знайти вартість 3,2 кг печива, можна відняти вартість цукерок від загальної вартості покупки:
Вартість 3,2 кг печива = 528,21 грн - 283,05 грн = 245,16 грн
Отже, ціна за 1 кг печива складає:
245,16 грн / 3,2 кг = 76,62 грн/кг
Отже, ціна за 1 кг печива становить 76,62 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ayazhanaralbayeva
Предмет: Химия,
автор: katyayakovleva221
Предмет: Геометрия,
автор: yarinayunchik
Предмет: Информатика,
автор: 2722762
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним