Предмет: Математика, автор: Аноним

мама купила 2,3кг цукерок по 123,5кг грн за 1кг і 3,2кг печива ,заплатила за всю покупку 528,21 грн.Скільки коштує 1кг печива?ОЧЕНЬ СРОЧНО​

Ответы

Автор ответа: skutiik
1

Ответ:

76,62 грн

Пошаговое объяснение:

Щоб визначити ціну за 1 кг печива, необхідно спочатку визначити скільки коштує 2,3 кг цукерок.

2,3 кг цукерок коштують:

2,3 кг x 123,5 грн/кг = 283,05 грн

Тепер, щоб знайти вартість 3,2 кг печива, можна відняти вартість цукерок від загальної вартості покупки:

Вартість 3,2 кг печива = 528,21 грн - 283,05 грн = 245,16 грн

Отже, ціна за 1 кг печива складає:

245,16 грн / 3,2 кг = 76,62 грн/кг

Отже, ціна за 1 кг печива становить 76,62 грн.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: ayazhanaralbayeva
Предмет: Другие предметы, автор: Аноним