Предмет: Химия,
автор: sone4ka226
До розчину хлоридної кислоти масою 70 г з масовою часткою кислоти 10% долили 20 г 15% розчину хлоридної кислоти. Визначте масову частку утвореного розчину.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m₁(р-ну) = 70 г
w₁(кислоти) = 10%
m₂(р-ну) = 20 г
w₂(кислоти) = 15%
Найти: w(кислоти) - ?
m₁(кислоти) = m₁(р-ну) * w₁(кислоти) : 100% = 70 * 10% : 100% = 7 г
m₂(кислоти) = m₂(р-ну) * w₂(кислоти) : 100% = 20 * 15% : 100% = 3 г
m(кислоти) = m₁(кислоти) + m₂(кислоти) = 7 + 3 = 10 г
m(р- ну) = m₁(р-ну) + m₂(р-ну) = 70 + 20 = 90 г
w(кислоти) = m(кислоти) : m(р- ну) * 100% = 10 : 90 * 100% = 11,11% масова частка кислоти в утвореному розчині
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: marinanikop
Предмет: Английский язык,
автор: vikakonova1213
Предмет: Английский язык,
автор: sofiachded
Предмет: Математика,
автор: 5oto
Предмет: Русский язык,
автор: Anastaciabloomcom145