Предмет: Физика,
автор: comfy4221
З крутого берега хлопчик кинув камінь у горизонтальному напрямку. На малюнку 2 відображено залежність горизонтальної координати камення від часу. Визначити модуль швидкості руху каменя через 2 секунд. Помогите пж
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 5м/с
Объяснение:
Согласно графика, камень за 2с пролетел 10м
S=10м
t=2c
------------
V-?
V=S/t=10/2=5м/с
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: nazigulsagynbaeva
Предмет: Химия,
автор: aluabekjanova
Предмет: Английский язык,
автор: dahackasvatun
Предмет: Алгебра,
автор: ELENKAiyroki