Предмет: Химия,
автор: nataliviwenka3
Яку кількість оцтового альдегіду можна добути з 500 куб.м ацетилену(н.у.),практичний вихід якого становить 90%.
Очень срочно!!!!
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:C2H2 + H2O = CH3COH22,4 44 находим массу альдегида(СН3СОН)= 112*44/22,4 =220находим выход альдегида: 220 ------ 100% Х------- 85% Х = 220*85/100=187г
Похожие вопросы
Предмет: Экономика,
автор: kopacviktoria752
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: soffichk
Предмет: Окружающий мир,
автор: isomiddinovashoira6
Предмет: Алгебра,
автор: evgeniatarasenko84