Предмет: Химия, автор: imnotgoodfriendtoyou

Визнач масову частку цукру, якщо у воді масою 52 г розчинили цукор масою 15 г.

Ответы

Автор ответа: dasha13102006
0
Объяснение:
Дано :
m(H20)=180г т(цукру)=20г
Знайти:
W(реч.)-?
Розв'язання:
т(розчину)= т(реч.)+m(реч.)
180+20=200г
W(реч.)= m(реч.)/m(po.) ×100%
W=20/200×100%=0,1 ao 10%
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: sasailcenko968