Предмет: Химия,
автор: slava10081867
масову частку розчиненої речовині у розчині, який складається з : А) 25 г кухонної солі та 175 г води; Б) 30 г спирту та 270 г води; В) 10 г лимонної кислоти та 140 г водиСРОЧНО ДАМ 100БАЛЛОВ
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
А)
m(р-ну) = m(солі) + m(Н2О) = 25 + 175 = 200 г
w(реч-ни) = m(солі)/m(р-ну) * 100% = 25 : 200 * 100% = 12,5 %
2)
m(р-ну) = m(спирту) + m(Н2О) = 30 + 270 = 300 г
w(реч-ни) = m(спирту)/m(р-ну) * 100% = 30 : 300 * 100% = 10%
3)
m(р-ну) = m(кислоти) + m(Н2О) = 10 + 140 = 150 г
w(реч-ни) = m(кислоти)/m(р-ну) * 100% = 10 : 150 * 100% = 6,67 %
slava10081867:
Спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: anuareraliev3
Предмет: Математика,
автор: martin89034
Предмет: Литература,
автор: ekobchikov
Предмет: Информатика,
автор: mama222222
Предмет: Українська мова,
автор: orlod2402