Предмет: Химия, автор: arkadii79

Вкажіть формулу солі, яка не піддасться гідролізу у розчині!
O a. K2CO3
O b. K2S
O c. AICI3
O d. KF
O e. K2SO4

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
0

Відповідь:

сіль, яка не піддасться гідролізу у розчині!

O e. K2SO4

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Yanaty391
Будь ласка допоможіть зробити переказ поданого тексту знизу
⬇️
Велосипед винахід порівняно недавній, з'явився він у ХІХ столітті. Оскільки в цій машині рушійною силою були людські ноги, то його й назвали відповідно, використавши два латинських слова: «вЕлкос» - швидкий і «пед» - нога. Уявіть собі, скільки ж було здивування, коли в записах ХѴІІ століття знайшли прізвище священника Велосипедов! Не було тоді велосипедів, не було назви їх, а тому й не могло від цього слова утворитися прізвище. Найвірогідніше, якийсь священнослужитель із прізвищем чи то Бистроногов, чи то Скороножкін, щоб позбутися «легковажного» прізвища, переклав його латинською мовою, від чого воно одразу стало небуденним, урочистим.

До речі, так свого зробив і бельгійський картограф Крамер (крамер торговець), який переклав своє прізвище латинською мовою і як Меркатор увійшов до історії картографії.

Якщо у велосипеда мотор - ноги, то у дрезині мотором були руки. Цей візок для пересування по залізничних рейках використовувався для їх огляду та ремонту. Назву дрезина одержала від прізвища свого винахідника К.Ф.Дрезе Phi .

... А от слово «паспорт» походить від французького «пассе», що означає «прохід» і «порт» - «гавань». Первісно воно означало дозвіл на відплиття. Паспорт засвідчував, кому належить корабель, в якому місті постійно проживає його господар. Адже в південних морях було багато розбійників, грабіжників, яких італійці називали корсарами, а греки піратами. Паспорт і мав засвідчити, що судном володіє добропорядна людина, яка ніякої шкоди мирним мешканцям міста не завдасть
Предмет: Алгебра, автор: 999Lena666