Предмет: Химия,
автор: andrei2006aoxo6ya
Даю 100 балів! Обчисліть масу алюмінію, яку можна відновити воднем з алюміній оксиду масою 405 г. Вихід продукту реакції від теоретично можливого становить 98 %.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:m(Al2O3) = 405 гw(выхода) = 98%(0,98)Найти:m(Al) - ?Решение:Al2O3 + 3H2 => 2Al + 3H2On=m/Mn(Al2O3) = 405/102 = 3,97 мольn(Al) = 2n(Al2O3) = 3,97 × 2 = 7,94 мольm теор.(Al) = 7,94 × 27 = 214,38 гw=m практ./m теор.m практ.(Al) = 214,38 × 0,98 = 210 гОтвет: 210 г
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: nastavasnenko
Предмет: Кыргыз тили,
автор: ajnurakasejinova813
Предмет: Українська література,
автор: lonzervaleria
Предмет: Русский язык,
автор: wyhwjgdjej
Предмет: Математика,
автор: daniel228798