Предмет: Химия,
автор: hdjwkdidiejks
 Який об’єм вуглекислого газу та яка маса води утвориться при взаємодії 64г метанолу з киснем? СРОЧНО НАДО ПОЖАЛУЙСТА
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m(CH3OH) = 64 г
Найти:
V(CO2) - ?
m(H2O) - ?
Решение:
2CH3OH + 3O2 => 2CO2 + 4H2O
n=m/M
n(CH3OH) = 64/32 = 2 моль
n(CO2) = n(CH3OH) = 2 моль
V=n×Vм
V(CO2) = 2 × 22,4 = 44,8 л
n(H2O) = 2n(CH3OH) = 2 × 2 = 4 моль
m(H2O) = 4 × 18 = 72 г
Ответ: 44,8 л; 72 г
hdjwkdidiejks:
СПАСИБО ОГРОМНОЕ УДАЧИ В ЖИЗНИ ЦЕЛУЮ
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: kshemyakin7
Предмет: История,
автор: Lera89012
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: magaga1253
Предмет: Українська мова,
автор: yaroslavabogovich
Предмет: Геометрия,
автор: edikchuits