Предмет: Физика, автор: golubk403

До клем аь прикладено напругу 6,4 В. Яка сила струму на першому резисторi?

Приложения:

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 1,6А

Объяснение:

Дано:

U=6,4В

R1=4 Ом

R2=16 Ом

----------------

I1-?

Cилу тока на первом резисторе находим по закону Ома:

I1=U1/R1=6,4/4=1,6А

Похожие вопросы