Знайти силу струму, яка протікає крізь кожен елемент кола та загальну силу струму в колі, якщо до двох резисторів, які використовуються у роботі паралельно під'єднати лампочку опором 12 Ом. Накреслити схему цього кола
Дуже срочно!!
Ответы
Ответ:
Для знаходження сили струму, яка протікає крізь кожен елемент кола, скористаємося законом Ома:
I = U / R
Для першого провідника:
I1 = U / R1 = 3 В / 4 Ом = 0.75 А
Для другого провідника:
I2 = U / R2 = 3 В / 6 Ом = 0.5 А
Для лампочки:
I3 = U / R3 = 3 В / 12 Ом = 0.25 А
Загальна сила струму в колі дорівнює сумі сил струму, які протікають крізь кожен з елементів:
I = I1 + I2 + I3 = 0.75 А + 0.5 А + 0.25 А = 1.5 А
Отже, сила струму, яка протікає крізь перший провідник, становить 0.75 А, крізь другий - 0.5 А, крізь лампочку - 0.25 А, а загальна сила струму в колі дорівнює 1.5 А.
Схема цього кола:
```
___________ ___________
| | | |
---.--|___4 Ом____|------|___12 Ом___|------
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| |___________|------|___________| |
| |
---|----------------------------------------|---
| |
| |
| |
| |
---|----------------------------------------|---
| |
| |
---|___6 Ом____|-----------------------------|---
| | |
| | |
| | |
|___________|----------------------------|
```