Предмет: Физика,
автор: tamirgmaifat2
Людина масою 70 кг. що знаходиться на поверхні Землі, притягує Землю з силою, що наближено дорівнює.
Тільки можна будь ласка з розв'язанням. Дякую!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
700 Н.
Объяснение:
m=70 кг;
g=10 м/с2;
Р ? Р=m*g=70*10=700 Н.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: sasha4718
Предмет: Обществознание,
автор: sofia10563t
Предмет: Литература,
автор: temashovaadelina
Предмет: Математика,
автор: vinokurtsev
Предмет: Русский язык,
автор: anatolijpopov2018