Предмет: Физика,
автор: Nikusiaaaa
ДАЮ 100 БАЛІВ
Рівняння руху тіла має вигляд: х-5+10t-22. Всі величини в рівнянні вказані в системі СІ. Визначте переміщення тіла через 5 с від початку руху? Як рухається тіло?В який момент часу воно зупиниться?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
2.7 с.
Объяснение:
Переміщення тіла визначається формулою:
х = x₀ + vt + (at²)/2,
де x₀ - початкове положення, v - швидкість, t - час, a - прискорення.
У даному випадку, початкове положення x₀ = -5 м, швидкість v = 10 м/с, прискорення a = 0, тому відпадає другий доданок у формулі.
Тоді переміщення тіла через 5 с буде:
х = -5 + 10 * 5 - 0 = 45 м.
Отже, переміщення тіла через 5 с від початку руху становить 45 м.
Так як прискорення дорівнює 0, то тіло рухається зі сталою швидкістю 10 м/с.
Для того, щоб визначити момент часу, коли тіло зупиниться, необхідно знайти розв'язок рівняння руху для t, при якому х = 0:
0 = -5 + 10t - 22
22 = 10t - 5
t = 2.7 с.
Отже, тіло зупиниться через 2.7 с після початку руху.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: didnemdcj
Предмет: Биология,
автор: xzhzhzbzhxhzjzbd
Предмет: Математика,
автор: alinabazancik
Предмет: Українська мова,
автор: kossasa
Предмет: Биология,
автор: parfa13