Предмет: История, автор: Katia281109

Як відбувався процес християнізації у Чеському,
Угорському, Польскому
Королівствах? І зробити висновок

Ответы

Автор ответа: rokdi008
0

Процес християнізації у Чеському, Угорському та Польському королівствах схожий, але має свої особливості.

У Чеському королівстві християнство було принесене за правління Вацлава І, який уклав союз з німецьким імператором Оттоном ІІІ. Після цього почалася активна місійна діяльність німецьких духовенств та у 973 році було створено єпископство у Празі.

У Польському королівстві християнство було принесене за правління Міешка І, який уклав союз з німецьким імператором Оттоном ІІІ та був хрещений у 966 році. З цього часу почалася активна місійна діяльність католицької церкви та у 1000 році було створено архієпископство у Гнезні.

У Угорському королівстві християнство було принесене за правління Іштвана І, який уклав союз з німецьким імператором Генріхом ІІ. У 1000 році Іштван І став першим християнським королем Угорщини та розпочав активну місійну діяльність. У 1001 році було створено архієпископство у Естергомі.

Зробивши загальний висновок, можна сказати, що процес християнізації у Чеському, Угорському та Польському королівствах був дуже схожим і був зумовлений політичними обставинами та місійною діяльністю католицької церкви.

Похожие вопросы
Предмет: Обществознание, автор: Аннабелла26
Представьте ситуацию: Сотрудник получил распоряжение, но оно не было выполнено (например, организовать встречу с Клиентом). И далее руководителю предоставляется тысяча и одно оправдание, “почему задача не была выполнена”. Причины могу называться разные: «Не было ресурсов», или «я забыл», или «я не посчитал это дело важным, в это время позвонили другие» и т.д.

Ответьте на вопросы:
1) В чем заключается проблема?

2) Какие данные мне необходимо получить и проанализировать, чтобы четко сформулировать проблему?

3) Какие альтернативные варианты решения существуют?

4) К каким последствиям приведет тот или иной вариант решения?

5) Какое решение является лучшим (выберите критерии: краткосрочный или долгосрочный эффект; объем материальных и человеческих ресурсов; оправдает ли результат затраченные усилия; необходима ли поддержка кого-то из сотрудников; поможет ли данный вариант решить проблему или устранит только ее симптомы)?

6) Как будет осуществляться контроль над результатом?

7) Возможное изменение решения в результате контроля?