Предмет: Физика,
автор: alekssimonov08
Терміново!. Визначте імпульс космічного корабля масою 10 т, що рухається по орбіті 3 | швидкістю 7,8 км/с.
Ответы
Автор ответа:
10
Ответ:
Дано:m=10т.
a=7,8 кмс=7800 мс
Знайти:F-?
Розв'язання:За 2 законом Ньютона:
a=Fm; F=m*a
F=10*7800=78000=78kH
vveyxb:
тут не правильні букви... тут не буде "а" тому що ми говоримо не про прискорення а про швидкість тому буде "v", ми говоримо не про силу а про імпульс тому замість "F" буде "p" і звісно через помилку з силою буде неправильна одиниця вимірювання, тому що імпульс вимірюється у кг×м/с
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: vdolomanji11
Предмет: Математика,
автор: hhhhghgjf
Предмет: История,
автор: nikolatesla222344
Предмет: Геометрия,
автор: romanfill339