Автомобіль їхав 7 год по шосе, 3 год - зі швидкістю 100 км/год по ґрунтовій дорозі і 1 год - зі швидкістю 117 км/год по автостраді. Cередня швидкість руху автомобіля на всьому шляху
92 км/год. З якою швидкістю автомобіль їхав по шосе?
помогите!!!
Ответы
Ответ: Швидкість на шосе була приблизно дорівнює 115 км/год.
Пошаговое объяснение:
Нехай відстань, пройдену автомобілем по шосе, дорівнює x км, а швидкість руху на шосе дорівнює v км/год.
Тоді за формулою швидкість = відстань / час, час руху на шосе дорівнюватиме X / V годин.
Також ми знаємо, що середня швидкість на всьому шляху дорівнює 92 км / год, тобто:
середня швидкість = загальна відстань / загальний час.
Ми можемо виразити загальну відстань через відстань на шосе x:
загальна відстань = x + 100 км + 117 км = x + 217 км.
Також ми можемо виразити загальний час через час на шосе x / v:
загальний час = 7 год + 3 год + 1 год = 11 год.
З рівняння для середньої швидкості:
92 км / год = (x + 217 км) / 11 год,
ми можемо виразити відстань на шосе x:
x = 92 км / год * 11 год - 217 км = 803 км.
Тепер ми можемо виразити швидкість на шосе v:
v = x / (7 год) = 803 км/7 год ≈ 115 км / год.