Предмет: Химия,
автор: valeria7665
Обчислення відносної густини газу за іншим газом Срочноооо!!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
М(О2) = 16 * 2 = 32 г/моль
М(СО2) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль М(повітря) = 29 г/моль
D(CO2)(O2) = М(О2)/М(СО2) = 32/44 = 0,7272
D(повітря)(O2) = М(О2)/М(повітрям) = 32/29 = 1,103
2)
М(Cl2) = 35,5 * 2 = 71 г/моль
М(СО2) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль М(повітря) = 29 г/моль
D(CO2)(Cl2) = М(Cl2)/М(СО2) = 71/44 = 1,6136
D(повітря)(Cl2) = М(Cl2)/М(повітрям) = 71/29 = 2,448
3)
М(NO) = 14 + 16 = 30 г/моль
М(NO) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль М(повітря) = 29 г/моль
D(CO2)(NO) = М(NO)/М(СО2) = 30/44 = 0,6818
D(повітря)(NO) = М(NO)/М(повітрям) = 30/29 = 1,0344
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: lizadolgoseeva840
Предмет: Биология,
автор: wasja29
Предмет: Химия,
автор: sdemedyuk08
Предмет: Литература,
автор: ponshikcom33
Предмет: Математика,
автор: vika3620