Предмет: Химия,
автор: zaporozhecdimka45
. Яка масова частка розчиненої речовини у розчині, приготовленому зі 100 г солі та 400 г води.
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО НАДО
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Маса розчину, що міститься в розчині: 100 г солі + 400 г води = 500 г.
Масова частка розчиненої речовини (у відсотках) визначається за формулою:
маса розчиненої речовини / маса розчину * 100%
У нашому випадку:
маса розчиненої речовини = 100 г
маса розчину = 500 г
Отже, масова частка розчиненої речовини у розчині дорівнює:
100 г / 500 г * 100% = 20%
Пояснення:
:)
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: tpolinalina13
Предмет: Математика,
автор: shakervl
Предмет: Алгебра,
автор: sutkina1607
Предмет: Биология,
автор: liydmylakovalchyk86
Предмет: Английский язык,
автор: PB08