Предмет: Физика, автор: sashap2405

8. Яка маса тіла, що створює на підлогу тиск 1 кПа? Площа опори тіла дорівнює 250 см². памахите​

Ответы

Автор ответа: oykasfufthv
0

Ответ:

2,5 кг

Объяснение:

f = ps \\ 250 cm {}^{2}  = 0.025 \: m {}^{2}  \\ 1 \: kpa = 1000 \: pa \\ f = 1000 \times 0.025 = 25 \: h

m =  \frac{f}{g}  \\ m =  \frac{25}{10}  = 2.5

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: catl74204