Предмет: Физика, автор: sidart2107

Визначте напругу у лампі, якщо електричне поле, переміщуючи заряд 700мКл, виконує роботу 0,175 кДж

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
1

Ответ:

Дано:

А=0,175 кДж=175 Дж;

q=700 мКл=700*10^-3 Кл.

Знайти U.

Рішення.

А=U*q, звідси знаходимо напругу у лампі:

U=A/q=175/700*10^-3=0,25*10^3 В=250 В.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: al2024
Предмет: Математика, автор: cuhnoartem099
Предмет: Математика, автор: oyyo11