Предмет: Физика, автор: zorianahumnitska

Координата тіла змінюється за законом x=-50-10t+0,2t² Визначте час у який швидкість буде 2м/с​

Ответы

Автор ответа: ivanscripka2008
0

Ответ:

Вот

Объяснение:

v = dx/dt = -10 + 0.4t

-10 + 0.4t = 2

t = (2 + 10) / 0.4 = 30 секунд

швидкість буде дорівнювати 2 м/с через 30 секунд.

Похожие вопросы