Предмет: История, автор: liza4876

Практичне заняття «Азія та Латинська Америка: протиборство демократичних сил і
диктаторських режимів» - 10 клас
1) Диктаторські режими в Латинській Америці у 1920-1930-ті рр.;
2) Революційні рухи в Латинській Америці у 1920—1930-ті рр.;
3) Політика США у 1920-1930-ті рр. щодо країн Латинської Америки.
4)Чому становлення демократичних інститутів влади в Латинській Америці супроводжувалося
гострою політичною боротьбою, революціями і встановленням кривавих диктаторських режимів?

Ответы

Автор ответа: vanyabatwing
2

Ответ:

1) У 1920-1930-ті рр. в Латинській Америці були диктаторські режими, які характеризувалися репресіями та обмеженнями свободи. Наприклад, в Мексиці у владі був президент Порфіріо Діас, який утримував свою владу за допомогою військових та поліції. У Перу президент Аугусто Легія аналогічно використовував репресивні заходи для підтримки своєї влади.

2) У той же час в Латинській Америці відбувалися революційні рухи, які були спрямовані проти диктаторських режимів. Наприклад, в Мексиці відбулася Мексиканська революція (1910-1920), у якій брали участь різні суспільні групи, які протестували проти соціальної нерівності та політичних обмежень.

3) Політика США у 1920-1930-ті рр. щодо країн Латинської Америки була спрямована на зміцнення впливу США в регіоні. США активно застосовували економічний тиск та дипломатичний вплив для забезпечення своїх інтересів в регіоні. Наприклад, США вимагали від країн Латинської Америки забезпечення безпеки іноземним інвесторам, а також розширення торговельних зв'язків з США.

4) Становлення демократичних інститутів влади в Латинській Америці супроводжувалося гострою політичною боротьбою, революціями і встановленням кривавих диктаторських режимів через кілька причин. По-перше, в історії Латинської Америки було багато соціальних та економічних проблем, таких як бідність, безробіття та нерівність. Ці проблеми спричинили соціальне невдоволення, яке виявилося в революційних рухах та політичних конфліктах.

По-друге, деякі диктаторські режими ухвалювали рішення, які протиставлялися інтересам і потребам народу, що призводило до нестабільності та політичної боротьби.

По-третє, залежність Латинської Америки від іноземних країн, таких як США, також призводила до нестабільності та конфліктів. Інтереси іноземних інвесторів та держав часто протирічили інтересам і потребам місцевого населення, що призводило до політичних конфліктів та боротьби.

Отже, становлення демократичних інститутів влади в Латинській Америці було складним процесом, який супроводжувався політичною боротьбою та революційними рухами, оскільки багато соціальних, економічних та політичних проблем вплинули на процес реформування системи влади.

Объяснение:


liza4876: Дякую!
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: dianagaj9