Предмет: Физика,
автор: sevcenkoeva97
помогите пж
Якою має бути площа поперечного перерізу мідного провідника завдовжки 1,5 м, щоб при проходженні в ньому струму силою 150 А напруга на його кінцях становила 5 В? (розв'язок надіслати для перевірки)
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
0,765 мм²
Объяснение:
Дано:
L = 2 м
I = 150 А
U = 6 В
ρ = 0,017 Ом*мм²/м
-------------------------------------
S - ?
Рішення:
Відповідно до закону Ома
I = U/R
Звідси =>
R = U/I (1)
Також ми знаємо що
R = ( ρL )/S (2)
Прирівнюємо рівняння (1) ; (2)
U/l = ( ρL )/S
S = ( ρLl )/U
S = ( 0,017 * 1,5 * 150 )/5 = 0,85 мм²
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: anastasia09burtseva
Предмет: Русский язык,
автор: kirillrudik936
Предмет: Физика,
автор: mariasalygina37
Предмет: Математика,
автор: 7evenF1ght