Предмет: История, автор: AntonGeroigh

«Срочно скажіть відповідь»

Приложения:

Ответы

Автор ответа: abg5
0
3.Слова з рядка А стосуються інших наукових центрів.
4. видатні давньогрецькі філософи, представники різних шкіл думки. Зенон заснував стоїцизм, Діоген був представником цинізму, а Епікур - епікуреїзму. Вони залишили значний вплив на філософію та культуру свого часу, а їхні ідеї продовжують вивчатися й обговорюватися дослідниками й донині.
5. знаменита скульптура "Афінська венера" (Афродіта Кнідська) - один з найкращих прикладів скульптури елліністичного періоду. У цій скульптурі відтворено не ідеалізовану красу, а індивідуальні риси тіла та душевні переживання героїні міфу, що зображена на скульптурі. Також, з елліністичного періоду збереглися скульптурні портрети відомих діячів того часу, таких як Александр Македонський, Демосфен та інші, які передають не тільки зовнішність, а й особисті риси та характер дійсних історичних осіб. Усі ці приклади демонструють, що в елліністичному мистецтві з'явилося нове розуміння індивідуальності та внутрішнього світу людей.
6.Ілюстрація-реконструкція зображує Колос Родоський - одну з Сімоносних чудес світу, яке було споруджено на острові Родос у 280 році до н.е. Колос Родоський був величезною статуєю Геліоса, бога сонця, висотою близько 33 метрів, що стояла на вході до гавані міста. Він був створений художником Харесом з Линду (Линдоса) за допомогою заліза, міді та інших матеріалів. У 226 році н.е. Колос Родоський був зруйнований землетрусом, після чого його залишки були розібрані та продані на металобрухт. Сьогодні Колос Родоський відомий завдяки реконструкціям та зображенням в мистецтві.
7.А
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: RikarDo154
Предмет: Русский язык, автор: EGOR181974
SOS
нужно сжатое изножение
С Тузиком я встретился в июле.
Стояли теплые ночи, и я приноровился спать на траве, в мешке. Не в спальном мешке, а в обычном, из-под картошки. Почему-то на мешке написано было «Пичугин». Мешок я, конечно, выстирал, прежде чем в нем спать, но надпись отстирать не удалось.
И вот я спал однажды под елками в мешке «Пичугин».
Уже наступило утро, солнце поднялось над садами и дачами, а я не просыпался, и снился мне нелепый сон. Будто какой-то парик­махер намыливает мои щеки, чтоб побрить. Дело свое парикмахер делал слишком упорно, поэтому я и открыл глаза.
Страшного увидел я «парикмахера».
Надо мной висела черная и лохматая собачья рожа с желтыми глазами и разинутой пастью, в которой видны были сахарные клыки. Высунув язык, этот пес облизывал мое лицо.
Я закричал, вскочил было на ноги, но тут же упал, запутавшись в мешке, а на меня прыгал «парикмахер» и ласково бил в грудь чугунными лапами.
«Это тебе подарок! - кричал откуда-то сбоку Аким Ильич. - Ту­зик звать!»
Никогда я так не плевался, как в то утро, и никогда не умывался так яростно. И пока я умывался, подарок - Тузик - наскакивал на меня и выбил в конце концов мыло из рук. Он так радовался встрече, как будто мы и прежде были знакомы.
(202 слова) (По Ю.И. Ковалю)