Предмет: Физика, автор: wenwwirr

допоможіть будь ласка

Напруга на кінцях провідника дорівнює 1,5 В. За деякий час через поперечний переріз провідника пройшло 10²⁰ електронів. Визначте:

а) заряд, що пройшов через поперечний переріз провідника;

б) роботу електричного поля з переміщення цього заряду.​

Ответы

Автор ответа: IUV
3

Відповідь:

Пояснення:

a)
N = 10²⁰

e = 1,6 * 10⁻¹⁹ Кл
q = N*e = 16 А - це відповідь
б)
A = U*q = 1,5 * 16 = 24 Дж - це відповідь

Похожие вопросы
Предмет: Обществознание, автор: 4xe4a9xrb9