Предмет: Физика, автор: veronika555554444

Допоможіть будь ласка! Якщо, можна то щоб все було розписано.​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: gulkiril04
0

Відповідь:

U = 7B

Пояснення:

Згідно з малюнком, вольтметр дає показання напруги на резисторі, з опором 4 Ом. За законом Ома для ділянки кола, сила струму на цьому резисторі дорівнюватиме I_2 = \frac{U_2}{R_2} = \frac{4}{4} = 1A

Всі три резистори з'єднані послідовно, тому сила струму у всіх них буде однакова I_1 = I_2 = I_3 = 1A

За законом Ома для ділянки кола, обрахуємо напругу для двох інших резисторів

I_1 = \frac{U_1}{R_1} = > U_1 = I_1R_1 = 1*1 = 1B

I_3 = \frac{U_3}{R_3} = > U_3 = I_3R_3 = 1*2 = 2B

Для визначення напруги між точками А і В необхідно розрахувати напругу всіх резисторів, що з'єднані послідовно.

U = U_1 + U_2 + U_3 = 1 + 4+ 2 = 7B

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: vikalischyna
Предмет: Химия, автор: ivanshibanov18032007