Предмет: Физика,
автор: sofikovalenko2008
Швидкість руху тіла масою 400 г описують рівнянням V = 80 - 5t. Визнач модуль рівнодійної сил, що діють на тіло
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
Знаючи рівняння швидкості тіла, можна знайти прискорення тіла:
a = dv/dt = -5 м/c²
Так як тіло знаходиться в руху зі змінною швидкістю, на нього діє рівнодійна сила F, що забезпечує зміну швидкості. За другим законом Ньютона, рівнодійна сила дорівнює добутку маси тіла на прискорення:
F = ma = 0.4 кг * (-5 м/c²) = -2 Н
Модуль рівнодійної сили, що діє на тіло, дорівнює 2 Н. Знак мінус вказує на те, що сила напрямлена протилежно до напрямку руху тіла.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Imlikeyou
Предмет: Українська мова,
автор: pophoh
Предмет: Химия,
автор: macsinfrom7b
Предмет: Математика,
автор: mardonbek
Предмет: Физика,
автор: koselevatamara