1. Як провід рейські країни ставилися до «українського питання» напере додні Другої світової війни? 2. Якою мала бути доля західно-укоаїнських земель згідно "пакту ріббертропа-молотова"
Ответы
Відповідь:
1.Провідні країни Осі ставилися до "українського питання" різним чином під час Другої світової війни. Наприклад, на початку війни Німеччина сподівалася залучити українців до своєї сторони у боротьбі проти Радянського Союзу, обіцяючи їм автономію та незалежність. Однак, німецькі нацисти дійсної незалежності українцям не дали, а використовували їх як робочу силу та збірників продовольства.
Інші країни Осі, такі як Італія та Японія, не мали прямих інтересів в "українському питанні" та не докладали значних зусиль для втручання в нього.
1.Згідно з "пактом Ріббентропа-Молотова" в 1939 році, західноукраїнські землі, які на той момент належали до Польщі, мали бути передані СРСР. Після того, як Німеччина напала на СРСР в 1941 році, велика частина західноукраїнських земель була захоплена нацистською Німеччиною, а інша частина була зайнята Угорщиною та Румунією. Після закінчення війни, СРСР здійснила анексію західноукраїнських земель, що належали до Польщі до війни.
Пояснення:
Ответ:
ідповідь на перше питання:
Протягом Другої світової війни провідні країни Рейху, такі як Німеччина та Австрія, вважали Україну своєю "сферою впливу". Вони прагнули використовувати ресурси України для підтримки своєї військової машини та розширення своїх кордонів. Окрім того, більшість з цих країн бажала мати вплив на території України.
Проте деякі країни, такі як Румунія та Словаччина, мали власні претензії до певних територій України, що спричиняло конфлікти та напруження у відносинах.
Відповідь на друге питання:
Згідно з Пактом Ріббентропа-Молотова, укладеним між Німеччиною та Радянським Союзом у 1939 році, західно-українські землі (Галичина та Закарпаття) мали бути передані до складу Радянського Союзу. Це сталося внаслідок нападу Німеччини на Польщу, що призвело до розпаду Польської держави. Однак, після початку війни між Німеччиною та Радянським Союзом у 1941 році, ці землі були захоплені Німеччиною та стали частиною окупованої території.
Объяснение: