Предмет: Физика, автор: killdrumsado

С объяснением дам 70 балов срочно

Приложения:

555ai555: какую задачу решаем?

Ответы

Автор ответа: gulkiril04
1

Відповідь:

1.Б

2.(18 B)

3.(400 Ом)

4.(1 А)

5.а) 12 Ом

  б) 0,5 А

  в) 1,5 В

  г) 4,5 В

Пояснення:

1. У всіх випадках, за винятком варіанту Б, елементи мають з'єднання (чорна точка)

2. Під час послідовного з'єднання напруга буде U = U_1 + U_2 + U_3 = 4 + 6 + 8 = 18B

3. Так як резистори однакові, то їх опір є однаковим і становить R_0.

Загальний опір кола R = 2кОм = 2000 Ом. Зважаючи на те, що провідники з'єднані послідовно, R_0 = \frac{R}{5} = \frac{2000}{5} = 400Ом

4. Під час послідовного з'єднання сила струму однакова, тому у другій лампі вона також буде 1А

5.а) Опір ділянки АВ становить R = R_1 + R_2 = 3 + 9 = 12Ом

  б) Сила струму на ділянці АВ можна обчислити за законом Ома для ділянки кола I = \frac{U}{R}  = \frac{6}{12} = 0,5A. Цю силу струму будуть мати обидва резистори, адже вони з'єднані послідовно

  в) Напругу можна обрахувати за законом Ома для ділянки кола

I_1 = \frac{U_1}{R_1} = > U_1 = I_1R_1 = 0,5 * 3 = 1,5B

  г) Напругу можна обрахувати за законом Ома для ділянки кола

I_2 = \frac{U_2}{R_2} = > U_2 = I_2R_2 = 0,5 * 9 = 4,5B

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: ebelov80624