Предмет: Математика, автор: Ukrainetop777

100 БАЛІВ
100 БАЛІВ 100 БАЛІВ!ТЕКСТОВІ ЗАДАЧІ.6 КЛАС.СКЛАСТИ ДО ЗАДАЧІ РІВНЯННЯ ЩОБ ВОНО ПОЧИНАЛОСЬ ЗІ СЛІВ «Нехай х-….,тоді … (x+…)»ЗАДАЧА НА ФОТО 100 БАЛІВ! НЕ ПО ДІЯХ!!!!!!!

придбали 5 кг картоплі по такому3 грн.20 коп. за кг і 3 кг москви по такому2 грн. 70 коп. за кг. На скільки більше заплатила за картоплю, ніж за моркву?НЕ ПО ДІЯХ !НЕ ПО ДІЯХ!!!

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Eeeugene
0

Ответ:

Нехай x - різниця у вартості між покупкою картоплі та моркви. Тоді:

5 кг картоплі коштують 3,20 грн./кг, отже за них заплатили: 3,20 грн./кг x 5 кг = 16 грн.

3 кг моркви коштують 2,70 грн./кг, отже за них заплатили: 2,70 грн./кг x 3 кг = 8,10 грн.

За картоплю заплатили на (8,10 грн. + x) грн. більше, ніж за моркву. Тоді:

16 грн. = 8,10 грн. + x

x = 16 грн. - 8,10 грн. = 7,90 грн.

Отже, за картоплю було заплачено на 7,90 грн. більше, ніж за моркву.

Если ответ понравился, отметь как лучший пожалуйста.


Ukrainetop777: А де рівняння? Склади рівняння і поставлю гарну оцінку
Автор ответа: iramazurk
0

Пошаговое объяснение:

Смотри в прикреплённом файле

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: student31335
Предмет: История, автор: ytplamyk
Предмет: Українська мова, автор: Arsen163