Предмет: Физика, автор: dianaa20

СРОЧНО
На рисунку наведена схема електричного кола й пока¬зання амперметра. Напруга на резисторі дорівнює

А 1 В; Б 1,5 В; В 6 В; Г 15 В.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: gulkiril04
1

Відповідь:

B

Пояснення:

За показниками амперметра бачимо, що сила струму на резисторі

I = 2 A. Згідно з малюнком R = 3 Ом

За законом Ома для ділянки кола: I = \frac{U}{R} = > U = IR = 2 * 3 = 6 B

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: lilit16161
Предмет: Алгебра, автор: karina2016662