Предмет: Физика,
автор: berindaanna02
Визначте відштовхувальну силу що діє на сталеву деталь об'ємом 0,012м3 повністю занурену у гас.
СОЧНО!!! Фізика 7 клас. ДАЮ 20 МОНЕТ
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
96 H
Объяснение:
V=0,012 м³;
ρ=800 kг/м³;
Fa ? Fa=ρ*g*V=800*10*0,012=96 H
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: nur5641
Предмет: Музыка,
автор: balbinkispe
Предмет: Химия,
автор: sonyasofiyat
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: tretekova2007