Предмет: Физика,
автор: vzakomlrna
Визначити, з яким прискоренням гальмував автомобіль, якщо при швидкості 72 км/год він зупинився через 3с, а коефіцієнт тертя між гумою та асфальтом 0.6. Виконайте задачу та малюнок до неї.
НАПИСАТИ ПОВНИЙ РОЗВ'ЯЗОК З РОЗ'ЯСНЕННЯМ.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
6,7 м/c²
Объяснение:
Vo=72 kм/год=20 м/c;
t=3 c;
μ=0,6
a ? a=V/t=20/3=6,7 м/c²;
Приложения:

dasaforostana96:
Добрый день. помогите пожалуйста с физикой, задание в моем профиле
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: kopacinskaaalina
Предмет: Литература,
автор: konopackijaleksandr3
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: HighMery
Предмет: Другие предметы,
автор: lenasidor1308