Предмет: Физика, автор: danilsatalin22

Автомобіль масою 2,2т, рухається під гору з кутом нахилу 300. Якою повинна бути сила тяги автомобіля , щоб він рухався з прискоренням 0,39 м/с2. Коефіцієнт опору становить 0,02. Відповідь подати в кН, округливши до сотих.cos 300=0,87 ,sin 300 = 0,5. g=10м/с2,!!помогите!!!

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

Объяснение:

m=2,2 т=2200 kг;

α=30°;

a=0,39 м/с²;

μ=0,02;

Fт   ?     Fт=m(a-g*sinα+g*μ*cosα)=2200*(0,39-10*sin30°+10*0,02*cos30°)=9759 H

Похожие вопросы